Luana Vjollca si kukull (Foto)

0

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku duket për bukuri, shkruan Indeksonline.

Vlen të kujtojmë se Vjollca, vazhdon të gëzojë një simpati të madhe në publik dhe e gjithë kjo falë paraqitjeve të saj të ëmbla.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »