Luana Vjollca si kukull (Foto)
14:11 | 24 Shkurt 2017

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku duket për bukuri, shkruan Indeksonline. Vlen të kujtojmë se Vjollca, vazhdon të gëzojë një simpati të madhe në publik dhe e gjithë kjo falë paraqitjeve të saj të ëmbla.
Aurela Hoxha