Luana Vjollca shpërthyese, sfidon dhe Kim Kardashian (Foto)

0

Luana Vjollca asnjëherë nuk zhgënjen me daljet e saj në ekran.

Këtë herë në ‘Shiko kush luan’ ajo ka zgjedhur një veshje mjaft elegane e cila i nxjerr në pah më shumë se kurrë më parë format e saj bombastike.

Prezantuesja këtë herë ka zgjedhur një nga veshjet më moderne të kësaj pranverë-vere të propozuar gjerësisht nga stilistët, jumpsuit-i apo veshja e bashkuar me pantallona.

Me to ajo nxjerr në pah format e saj super Kardashiane.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »