Luana Vjollca shpërthyese, sfidon dhe Kim Kardashian (Foto)
14:51 | 12 Nentor 2017

Luana Vjollca asnjëherë nuk zhgënjen me daljet e saj në ekran.

Këtë herë në ‘Shiko kush luan’ ajo ka zgjedhur një veshje mjaft elegane e cila i nxjerr në pah më shumë se kurrë më parë format e saj bombastike. Prezantuesja këtë herë ka zgjedhur një nga veshjet më moderne të kësaj pranverë-vere të propozuar gjerësisht nga stilistët, jumpsuit-i apo veshja e bashkuar me pantallona. Me to ajo nxjerr në pah format e saj super Kardashiane.
Aurela Hoxha