Luana Vjollca sapo ka tronditur rrjetin, ja çfarë paralajmëron (Video)

0

Moderatorja Luana Vjollca sapo ju prezantoi me surprizën e rradhës.

Ajo ka publikuar në Instagramin e saj një video duke paralajmëruar se në datën 12 korrik diçka e re vjen prej saj.

Me siguri bëhet fjalë për këngën e re që Luana ka paralajmëruar disa javë më parë. Në këtë video moderatorja duket shumë sensuale dhe e veshur me ngjyrën e saj të preferuar të momentit. /Gazeta Express/ 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »