Luana Vjollca godet sërish dhe nxit padurimin e fansave (Video)
14:17 | 11 Korrik 2017

Luana Vjollca nuk ndalet. 

Ajo ka treguar ditën e djeshme një pjesë të klipit që do të publikohet në datë 12 korrik. Luana ka vijuar me një video tjetër ku pamjet duken akoma më sensuale. Ky është një nga projektet e rradhës që moderatorja realizon në botën e muzikës./ Gazeta Express/ 

Alba Hoxha