Luana Vjollca ‘fundos’ Eramal Mamaqin, ‘Xing’ humb me shifra të frikshme

0

Janë zyrtarisht në një betejë televizive.

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë rivalët më të rinj mediatikë. Emisionet e tyre transmetohen në të njëjtën fashë orari në televizion.

‘Xing’ me Ermal Mamaqin u ndje i rrezikuar pasi në ekran u kthye Luana Vjollca me emisionin më të ri ‘Shiko kush luan’

Moderatorja ka postuar në rrjetet siociale shifrat e shikueshmërisë. Nga tabela duket se emisioni i saj ka fituar bindshëm ndaj të tjerëve. Ermali nga i pari në listë është zhvendosur i treti.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »