Luana Vjollca elegante edhe në vikend (Foto)

0

Këngëtarja Luana Vjollca njihet për format e saj perfekte dhe stilin e saj të veqantë.

Luana1

Ajo së fundmi është angazhuar shumë në muzikë, dhe po sjell këngë në tregun muzikor që po pëlqehen shumë.

Luana po ashtu është aktive edhe në rrejtet sociale, ajo sot në Instagram ka postuar një foto ku shfaqet shumë elegante edhe pse është ditë vikendi.

Arsyeja që ajo duket e tillë është roli i prezantueses,në një ndër rubrikat e emisionit “E diell në Top Channel”. /Indeksonline/

Luana

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »