Luana Vjollca di si t’i kombinojë gjërat

0

Prezantuesja Luana Vjollca duket se është shumë e pasionuar ndaj markës Louis Vuitton, dy shkronjat e para të cilës ngjasojnë me ato të emrit dhe mbiemrit të saj.

Luana

Madje, Luana të gjitha gjërat e mundshme po i blen të kësaj marke. Ajo ja postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se si në dorë mbante çantë të Louis Vuitton, bile edhe vetura e saj është e mbushur me logo të kësaj firme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »