Luana Vjollca “çmend” rrjetet sociale me këtë pozë!

0

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, sot gëzon ditëlindjen e radhë.

Luana Vjollca këtë ditë të veçantë duket se po e feston si mos më mirë, shkruan Indeksonline

Vjollca po qëndron në një vend bregdetar. Linjat e saj trupore dita-ditës po perfeksionohen, dhe kjo falë angazhimit të saj në palestër.

Luana duket superjoshëse!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »