Luana Vjollca "çmend" rrjetet sociale me këtë pozë!
14:19 | 02 Shtator 2017

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, sot gëzon ditëlindjen e radhë. Luana Vjollca këtë ditë të veçantë duket se po e feston si mos më mirë, shkruan Indeksonline Vjollca po qëndron në një vend bregdetar. Linjat e saj trupore dita-ditës po perfeksionohen, dhe kjo falë angazhimit të saj në palestër. Luana duket superjoshëse!
Aurela Hoxha