Luana Vjollca çmend italianët, nuk do ta besoni se çfarë ka bërë në sheshin e Firences (Foto)

0

Moderatorja Luana Vjollca është arratisur për disa ditë pushimesh në Firence të Italisë. 

Ajo ka publikuar disa foto ku nxjerr në pah linjat e saj perfekte. Në një fustan të kuq dhe nën dritën e hënës Luana duket se ka gjetur qetësinë e shpirtit.

Ndërkohë nuk mund të thuhet e njëjta gjë për adhuruesit e saj të cilët më siguri janë provokuar emocionalisht nga këto foto sensuale të saj.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com