Luana shpërthyese në këtë fotografi (Foto)

0

Kemi parë me qindra imazhe që e dëshmojnë se ajo është njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare.

Luana Vjollca, ka nisur edhe ta kryesojë këtë listë me pamjen e saj prej një bombe të vërtetë.

Moderatorja e emisionit “Pa Limit” në televizionin Top Channel në Shqipëri, ka zgjedhur të kalojë ca ditë pushimesh në Mykonos të Greqisë.

Ajo nuk po tregon se nga kush po shoqërohet atje.

Fotografia e fundit e Luanës, e veshur në të bardha, është sinonim i asaj që quhet një grua sensuale dhe seksi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »