Luana ‘shkel ligjin’ ja çka bëri kësaj here (Foto)

0
Këngëtarja Luana Vjollca kohëve të fundit po qëndron mes Kosovës dhe Shqipërisë.
Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet se është në mes autostradës, në Rrugën e Kombit, shkruan lajmi.net

E me këtë veprim, ajo ka ‘shkelur ligjin’ pasi që dihet me rregulla të komunikacionit në autostradë nuk lejohet asnjë këmbësorë, as ndalje tjetër (për fotografi) pos për ndalje emergjente.

Kjo ndalje duhet logjikisht të mos bëhet, sidomos në rrugë më borë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »