Luana rrit të pasmet me fotoshop (Foto)
10:00 | 06 Prill 2015

Ajo është njohur për gabimet e fotoshopit në fotot e saj të cilat i poston në rrjetet sociale. Luana Vjollca Por Luana Vjollca nuk heq dorë nga editimi i fotove dhe pse nuk tregon kujdes. Së fundmi ajo është shfaqur e veshur me një palë pantallona të kuqe ku të pasmet e saj duken mjaft të ‘mëdha’, transmeton Telegrafi. Teksa e sheh në lidhje me sfondin ku ndodhet ajo ka shtrembëruar vijat e murit për të ngritur të pasmet. Mania e formave të theksuara e ka kapur shumë keq Luanën, ku shumë foto të saj i ka fshirë nga Instagrami kur fansat kanë zbuluar fotoshopin e keq në të pasme. /Telegrafi/
 
Aurela Hoxha