Luana rrit të pasmet me fotoshop (Foto)

0

Ajo është njohur për gabimet e fotoshopit në fotot e saj të cilat i poston në rrjetet sociale.

Luana Vjollca

Por Luana Vjollca nuk heq dorë nga editimi i fotove dhe pse nuk tregon kujdes.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur me një palë pantallona të kuqe ku të pasmet e saj duken mjaft të ‘mëdha’, transmeton Telegrafi.

Teksa e sheh në lidhje me sfondin ku ndodhet ajo ka shtrembëruar vijat e murit për të ngritur të pasmet.

Mania e formave të theksuara e ka kapur shumë keq Luanën, ku shumë foto të saj i ka fshirë nga Instagrami kur fansat kanë zbuluar fotoshopin e keq në të pasme. /Telegrafi/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »