Luana, përshëndet nga krevati

0

Këngëtarja Luana Vjollca ka postuar një foto nga video e saj më e fundit “E jemja”, foto që është realizuar në të brendshme.

luana

Kënga ka pasur një sukses të konsiderueshëm dhe ka arritur afër 300 mijë klikime në

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com