Luana nuk ka nevoje për ndërhyrje, shfaqet natyrale (Foto)

0

Luana Vjollca

Prezantuesja seksi, Luana Vjollca çdo ditë shfaqet me seksi.

Madje së fundi ajo është shfaqur e tillë edhe në klipin e ri, pasi që rrugëtimi në botën e muzikës po i ecën mjaft mirë, shkruan IndeksOnline.

Luana ka postuar një fotografi nga Stambolli, ku shfaqet pa grim dhe pa efekte, që nënkupton se Luana nuk ka nevojë për ndërhyrje.

Në këtë foto ajo shfaqet natyrale dhe mjaft bukur./IndeksOnline/

luana-vjollca

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »