Luana largon “tulin”, më nuk e fshehë barkun (Foto)
14:13 | 08 Prill 2017

Prezantuesja e shumëpërfolur e showbizzit shqiptar, Luana Vjollca tash e një kohë kur pozonte detyrohej ta fshihte barkun me duar shkaku i peshës.

Duket se Luana e ka tejkaluar atë ‘problem’ dhe më nuk e ka të nevojshme të fshehë barkun, pasi ajo ka larguar kilogramët e tepërt, shkruan lajmi.net. Për këtë gjë, nganjëherë Luana ka qenë pre e thashethemeve nëse ajo ishte shtatzënë, por ajo e kishte mohuar këtë gjë. Fotografia e fundit e publikuar nga bukuroshja, tregon se ajo ka larguar disa kilogramë.
Aurela Hoxha