Luana largon “tulin”, më nuk e fshehë barkun (Foto)

0

Prezantuesja e shumëpërfolur e showbizzit shqiptar, Luana Vjollca tash e një kohë kur pozonte detyrohej ta fshihte barkun me duar shkaku i peshës.

Duket se Luana e ka tejkaluar atë ‘problem’ dhe më nuk e ka të nevojshme të fshehë barkun, pasi ajo ka larguar kilogramët e tepërt, shkruan lajmi.net.

Për këtë gjë, nganjëherë Luana ka qenë pre e thashethemeve nëse ajo ishte shtatzënë, por ajo e kishte mohuar këtë gjë.

Fotografia e fundit e publikuar nga bukuroshja, tregon se ajo ka larguar disa kilogramë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »