Luana këndon, fansat tregohen të ashpër “Na shqetësove veshët”

0

Ajo ka sjellë disa këngë deri tani dhe pavarësisht talentit të saj në të kënduar kanë rezultuar këngë me sukses pasi kanë marrë klikime të shumta në Youtube.

LuanaPor kësaj here prezantuesja Luana ka bërë coverin e këngës “Try” të Colbie Caillat dhe e ka publikuar në rrjetet sociale për të gjithë fansat e saj.

Dhe pse ajo ka treguar se këngën e ka pasion dhe e bën për të kaluar kohën, shumë komentues janë treguar të ashpër me të duke e fyer për zërin e saj.

Megjithatë bukuroshja pëlqehet shumë për vitalitetin dhe shkathtësinë e saj.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »