Luana ka një dedikim të veçantë për motrën e saj (Foto)

0

Luana dhe Marina

Këngëtarja, Luana Vjollca sot është zgjuar më një urim mjaft të veçantë .

Ky urim i veçantë ishte për motrën e saj e cila feston sot ditëlindjen, dhe kështu këngëtarja dhe bukuroshja shqiptare kishte disa fjalë për të, shkruan IndeksOnline.

Ja postimi i saj i plotë: ‘’Gëzuar ditëlindjen Jeta ime!! Nëse ka njeri që meriton gjithë lumturinë e kësaj botë ajo je ti! Të dua shumë’’./IndeksOnline/

luana

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »