Luana edhe njëher, naj bën dimërin verë (Foto)

0

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për stilin e saj.

Vjollca arrin që në çdo paraqitje të rrëmbejë zemrën e fansave të saj në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

E bukur dhe simpatike ajo duket edhe në foton e radhës të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »