Luana edhe njëher, naj bën dimërin verë (Foto)
14:10 | 24 Janar 2017

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për stilin e saj.

Vjollca arrin që në çdo paraqitje të rrëmbejë zemrën e fansave të saj në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline. E bukur dhe simpatike ajo duket edhe në foton e radhës të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.
Aurela Hoxha