Lorik Cana na bënë të ndihemi më krenarë se kurrë! E mëson djalin për shqiptarët (Foto)

0

Njëri nga futbollistët më të njohur shqiptare Lorik Cana ka kohë që i ka dhënë fund beqarisë së tij kurse tashmë është bekuar edhe me lindjen e një djali.

Ai së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale ku shfaqet së bashku me djalin e tij, në maje të kalasë së Krujës.

Të dy ata dukën shumë mirë dhe duket se ndihen krenar me origjinën e tyre shqiptare.

Shpërndaje në rrjetet sociale.
Google+ Disqus

Leave A Reply

comments powered by Disqus
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com