Lori dhe Shpati bashkë kësaj radhe (Foto)

0

Lori dhe Shpat Kasapi kësaj radhe kanë bashkuar forcat për projektin e ri të tyre.

Lori2

“Trego” titullohet kënga në të cilën Lori dhe Shpat Kasapi kanë bashkëpunuar. Kjo këngë pritet të dalë premierë sonte në orën 19:00 në ArkivaShqip.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja Lori, e cila ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »