Lori bëhet klasike, publikon fotot me fustanin më të veçantë që keni parë

0

Loreta Kaçka e njohur për të gjithë si Lori është këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është karakterizuar gjithmonë për mënyrën e veçantë të veshjes, shkruan ORAinfo.

Loreta Kaçka e gjithmonë shquhet për paraqitjet e saj tejet të bukura dhe elegante.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur dhe klasike./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »