“Llugë” në një shkollë të Kamenicës, rrahën shumë nxënës...
14:50 | 14 Tetor 2017

Raportohet se dje në njërin prej shkollave të Kamenicës ka ndodhur një përleshje. Policia e Kosovës tregon se janë arrestuar nëntë të dyshuar, të mitur, pasi që të njëjtit në oborrin e shkollës janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasojë  tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, transmeton Indeksonline Me urdhër te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.
Rashel Kolaneci