“Llugë” në një shkollë të Kamenicës, rrahën shumë nxënës…

0

Raportohet se dje në njërin prej shkollave të Kamenicës ka ndodhur një përleshje.

Policia e Kosovës tregon se janë arrestuar nëntë të dyshuar, të mitur, pasi që të njëjtit në oborrin e shkollës janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë  tre prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, transmeton Indeksonline

Me urdhër te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »