Llorente: Nuk dua të qaj për Spanjën
10:49 | 27 Nentor 2014

Ylli i Juventusit, Fernando Llorente vazhdon të mos ftohet nga kombëtarja e Spanjës dhe trajneri Vicente del Bosque.
Por, kjo nuk po e brengos lojtarin, i cili thotë se nuk e ka ndërmend të qajë për këtë fakt. “Unë nuk dua të çaj nëse nuk marr pjesë ose jo në kombëtare. Unë nuk e di nëse e kam besimin e trajnerit. Unë vetëm e di se duhet që të vazhdoj të punoj mirë me klubin tim”. “Ne duhet të fitojmë ndaj Atleticos dhe ne do të provojmë të zëmë vendin e parë në grup”, u shpreh Llorente.
Edlira Rukaj