Llorente: Nuk dua të qaj për Spanjën

0

Llorente: Nuk dua të qaj për Spanjën

Ylli i Juventusit, Fernando Llorente vazhdon të mos ftohet nga kombëtarja e Spanjës dhe trajneri Vicente del Bosque.

Por, kjo nuk po e brengos lojtarin, i cili thotë se nuk e ka ndërmend të qajë për këtë fakt.

“Unë nuk dua të çaj nëse nuk marr pjesë ose jo në kombëtare. Unë nuk e di nëse e kam besimin e trajnerit. Unë vetëm e di se duhet që të vazhdoj të punoj mirë me klubin tim”.

“Ne duhet të fitojmë ndaj Atleticos dhe ne do të provojmë të zëmë vendin e parë në grup”, u shpreh Llorente.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »