Liverpooli po e transferon sulmuesin që e duan shumë skuadra

0

Liverpooli po mendon që të bëjë një transferim befasues në verë.

Klubi anglez po kërkon që të përforcohet edhe më shumë, duke bërë dhe disa transferime në afatin që po vjen.

Liverpooli po mendon që të bëjë edhe një transferim nga Leipzigu, pasi tashmë ka siguruar shërbimet e Naby Keitat, përcjell ORAinfo.

Klubi anglez dëshiron që nga skuadra gjermane ta transferoj edhe Timo Werner, që është bërë sensacion në Evropë./ORAinfo/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »