Liverpooli jashtë LK, Reali rekord pikësh

0

Liverpooli jashtë LK, Reali rekord pikësh

Real Madridi ka vazhduar me formën e jashtëzakonshme në Ligën e Kampionëve duke regjistruar edhe fitoren e gjashtë pas gjashtë ndeshjesh në fazën grupore.

Los Blancos fituan me rezultat 4-0 përballë Ludogorets Razgrad në Santiago Bernabeu.

Cristiano Ronaldo nga penaltia (20’) dhe Gareth Bale (38’) nga loja e hapur, shënuan dy golat e pjesës së parë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »