Liverpooli dhe Arsenali e duan yllin e Serie A

0

Arsenali i dhe Liverpooli po mendojnë që të peshkojnë në Serie A me të përfunduar ky sezon.

Dy klubet angleze janë duke e monitoruar mesfushorin e Sampdorias, Bryan Cristante, përcjell ORAinfo.

Arsenali dhe Liverpooli tashmë kanë dërguar eksploruesit e lojtarëve, andaj duan që në verë ta transferojnë mesfushorin e skuadrës italiane.

Sampdoria është e gatshme që ta shet Bryan Cristanten, por që kërkon plot 25 milionë euro nga shitja e tij./ORAinfo/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »