LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Europa League

0

Europa League sot tërheq shortin për fazën gjysmëfinales të garës.

Atletico Madrid, Arsenal, Salzburg dhe Olympique Marseille janë katër skuadrat gjysmëfinale.

UEFA do t’i ndajë çiftet e gjysmëfinales sot me fillim nga ora 12:00.

“Lajmi.net” ju sjell në kohë reale shortin në Nyon. /Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »