Lista e studentëve nga Lugina që janë pranuar në fakultetet e Shqipërisë

0

Ministria e Arsimit e Republikës së Shqipërisë i ka publikuar emrat e studentëve nga Lugina e Preshevës të cilat janë pranuar në fakultetet e Shqipërisë.

banner_14-09-28-08-38-27banner_logo_mas_web

Në bazë të kësaj liste nga Lugina e Preshevës janë pranuar gjithsej 42 studentë, nga komuna e Preshevës janë pranuar 23 studentë ndërsa nga komuna e Bujanocit 18 studentë dhe një nga komuna e Medvegjës, Fakulteti i Mjekesise, Mjekesi e Pergjithshme Besart Bajram Mustafa Medvegje.

Lista me emrat e studentëve të pranuar  

KLIKO KETU

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »