Liberta Spahiu ndryshon ngjyrën e flokëve! Duket si kurrë më parë (Foto)

0

Një nga prezantueset më të dashura dhe më të famshme shqiptare është pa dyshim edhe Liberta Spahiu.

Me një shtat të lartë e fytyrë karakteristike ajo shquhet edhe për bukurinë e saj. Por shpesh komentohet edhe për stilin e saj unik.

Liberta ka vendosur që të ndryshoi edhe ngjyrën e flokëve. Si gjithmonë ajo këtë punë ia ka besuar mikut të saj Kacit. Ndërsa ky ndryshim veçse sa e ka zbukuruar atë

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »