LG konfirmon datën e lansimit të telefonit V30

0

Kompania koreane LG, ka konfirmuar datën e lansimit të telefonit të ri LG V30 përmes ftesave zyrtare për ngjarjen e prezantimit të pajisjes.

Fotografitë e ftesave tregojnë qartë datën dhe kohën e prezantimit si dhe emrin e telefonit.

Ftesa tregon se kamera është pika kyçe e telefonit të ri.

V30 pritet të vijë me procesor Snapdragon 835 dhe ekran 6.0-inç FullVision OLED me dy skaje të lakuara. RAM-i pritet të jetë 4GB.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »