Leonora në krahët e këtij mashkulli (Foto)
14:51 | 14 Nentor 2017

Leonora Jakupi më shumë se çdo këngëtare tjetër pritet që të prezantojë princin e saj.

E kjo për arsye se që një kohë të gjatë ajo ka paralajmëruar një gjë të tillë. Mirëpo në këtë rast nuk bëhet fjalë për princin e saj po për mikun e ngushtë të Leonorës. Është Kaci ai që i rri në krahë dhe të cilët me ose pa qëllim kanë kombinuar veshjet e tyre. Ja çka thotë Leonora për të./ORAinfo/
[gallery ids="http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/11/L2.png|,http://bujanoci.net/wp-content/uploads/2017/11/L1.png|"]

Alba Hoxha