Lëndohet rënd një vozitës i kultivatorit

0
Foto: ilustrim

Foto: ilustrim

Në aksident trafiku që ka ndodhë dje në mbrëmje në qytetin e Bujanocit është lënduar rëndë 46 vjeçari, shofer i motokultivatorit.

Siç shkruan policia. aksidenti ka ndodhë në ora 22:45 në udhëkryqin e rrugës Karagjorgje dhe Bora Stankoviq, ndërsa vetura që goditi është një Mercedes me targa të Nishit.

Në këtë aksident vozitësi i motokultivatorit ka pësuar lëndime të rënda./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »