Ledri Vula na e prazanton nipin simpatik

0

Këngëtari Ledri Vula na e ka prezantuar nipin e tij.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram dhe djali në foto me të duket tejet simpatik, shkruan lajmi.net ”Nipi im i bukur” shkruan pranë imazhit tek i cili fansat e shumtë të tij kanë lënë komente pozitive.

Projekti i tij i fundit është kënga ‘Princess Diana’ në bashkëpunim me Lyricalson i cili në Youtube i ka marrë më shumë se 3 milion klikime ndërsa Ledri vazhdon të jetë i preferuari i publikut sidomos gjinisë së bukur.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »