Ledri Vula dhe Noizy “bëjnë paqe”

0

Noizy dhe Ledri i kanë lënë pas të gjitha armiqësitë e vjetra dhe kanë bërë paqe mes tyre. Se fundi, Ledri ka postuar një foto në instagram me Rigels Rajkun i njohur me ermin e artit, Noizy.

ledri-noizy

Ai e ka shoqëruar këtë foto me mbishkrimin” Sikur të gjithë ju ta dinit”. Vite me parë Noizy dhe Ledri, ky i fundit atëhërë pjesë e “Baba Stars” ishin në një konflikt të hapur jo vetëm nëpërmjet muzikës “Diss” dhe rrjeteve sociale por nuk i evituan dot as përleshjet fizike nëpër aeroporte.
Po ashtu të ndarë ishin edhe fansat që po e ndiqnin këtë sherr.

Por duket se tani gjërat kanë ndryshuar dhe nuk përjashtohet mundësia që të dy këta artistë mund të kënë edhe një bashkëpunim në skenë.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »