Ledri qon një gotë

0

Nuk ka shumë kohë që njëri ndër reperët më të njohur të skenës vendore, Ledri Vula, ka lansuar këngën e tij “Një gotë për ty”.

LedriKy projekt është pritur shumë mirë nga fansat e këtij reperi, ku kënga ka arritur në 475 mijë klikime në kanalin Youtube, transmeton Tribuna.

E ky sukses e ka nxitur atë që përmes një postimi në rrjetin social ne ‘Insagram’ t’i falënderojë të gjithë ata që kanë punuar në realizimin e kësaj kënge “Faleminderit të gjithë atyre që kanë punuar në këtë projekt. Dhe të gjithë që e kanë mbështetur atë”.

Ledri është ende duke shijuar pushimet në Tailandë edhe për disa ditë.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »