Ledri, Lumi B dhe Ermali lansojnë këngën ‘Shko’ (Premierë)

0

Treshja Ledri, Lumi dhe Ermali sapo e lansuan këngën e tyre më të re ‘Shko’.

Ledri

Me këtë këngë ata janë prezantuar në edicionin e 12-të të festivalit shqiptar ‘Top Fest’. Ky projekt muzikor është punuar nga Big Bang në studion Red Box.

‘Shko’ është më ndryshe se kënga e parë e tyre ‘Tavolina’ sa i përket zhanrit por një gjë është e sigurt që se do ta ketë të njëjtin sukses. /Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »