Ledri, Lumi B dhe Ermali lansojnë këngën ‘Shko’ (Premierë)
09:59 | 02 Prill 2015

Treshja Ledri, Lumi dhe Ermali sapo e lansuan këngën e tyre më të re ‘Shko’. Ledri Me këtë këngë ata janë prezantuar në edicionin e 12-të të festivalit shqiptar ‘Top Fest’. Ky projekt muzikor është punuar nga Big Bang në studion Red Box. ‘Shko’ është më ndryshe se kënga e parë e tyre ‘Tavolina’ sa i përket zhanrit por një gjë është e sigurt që se do ta ketë të njëjtin sukses. /Indeksonline/
Françeska Jaçe