Largon gruan dhe fëmijët nga shtëpia, arrestohet gjilanasi
11:41 | 14 Shtator 2018

 

Sipas policisë i dyshuari pas një fjalosje me bashkëshorten e tij e ka larguar atë nga shtëpia së bashku me fëmijët.

Policia ka njoftuar se i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Kejvina Kthella