Lamtumirë Barcelonë

0

Tottenhami është duke u interesuar për Gomesin.

Sipas asaj që raporton “The Sun”, Tottenhami është i interesuar që ta sjellë në Premierligë mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes.

Portugezi ka dështuar t’i bindë drejtuesit e katalunasve dhe Suprsat janë duke menduar që ta transferojnë Gomesin në janar.

Kjo lëvizje për 24 vjeçarin do të thotë se Spurs i kanë dhënë fund interesimit për mesfushorin e Evertonit, Ross Barkley, i cili refuzoi ofertën e Chelseat në ditën e fundit të afatit kalimtar veror.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »