Lajmi i fundit: Shpërthim në stacionin policor në Zubin Potok

0

Veriu i Mitrovicës, po vazhdon të mos jetë i qetë pas incidenteve të fundit që kanë ndodhur në këtë pjesë.

foto

Sonte rreth orës 22:50 në oborrin e stacionit policor në Zubin Potok, persona të panjohur kanë hedhur një mjet shpërthyes.

Një qytetar i pjesës veriore ka treguar për Indeksonline se përpos dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia si dhe kreu i policisë Zvezdan Milivojeviq.

Situata është e qetë dhe policia e cila është duke u marrë me rastin.

Indeksonline ka provuar të kontaktojë me zëvendëskomandantin e Policisë së Kosovës për veriun e Mitrovicës, Besim Hoti mirëpo kontakti ka qenë i pamundur./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »