LAJMI I FUNDIT: Aksident i rëndë në Drenas, ka edhe të lënduar

0

Aksident i rëndë ka ndodhur në Drenas, ku janë përfshirë dy automjete.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 11:00. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë dhe autoambulanca dhe Policia e Kosovës. Raportohet se ka edhe të lënduar.

Në foto shihet që ajo pjesë e rrugës është bllokuar pas aksidentit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »