Lajmi i ditës në Zvicër: Gashi drejt gjigantit gjerman

0

Heroi i kombëtares shqiptare në fitoren ndaj Armenisë në Elbasan Arena, Shkëlzen Gashi, mund të jetë transferimi i verës për Borussia Dortmund.

Shkelzen Gashi

Portali i njohur zviceran, Fussballinfos, shkruan sot për tratativa mes Baselit dhe Dortmundit.

Golashënuesi më i mirë i kampionatit zviceran edicionin e kaluar, shihet si zëvendësues i të larguarit nga Dortmundi, Ciro Immobile./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »