Lajm shumë i mirë për Shqipërinë

0

Mërgim Mavraj mund të luaj sot kundër Armenisë.

Mergim Mavraj

Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare, Mërgim Mavraj pritet të jetë gati për ndeshjen e sontme kundër Armenisë.

Mavraj që po vuan nga një lëndim, është i bindur se sonte mund të luaj nga fillimi, pavarësisht se për të do të vendos stafi mjekësor i kombëtares, shkruan gazetaolle.

Ai është një nga pikat më të forta të skuadrës dhe prezenca e tij do të thoshte shumë edhe për pjesën tjetër të skuadrës.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com