Lajm i keq për Bardhin

0

Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë për Levanten.

Espanyol dhe Levante do të përballen sonte, nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së tetë të La Ligës.

Ylli i ri shqiptar, Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë në këtë ndeshje për Levanten, shkruan e përditshmja sportive katallane, Sport.

Bardhi ishte i angazhuar me përfaqësuesen e Maqedonisë në ndeshjen ndaj Italisë dhe Lihtenshtajnit.

Mesfushorin i lindur në Shkup arriti që të shënoj gol në fitoren e Maqedonisë ndaj Lihtenshtajnit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »