Lajm i keq për Arlind Ajetin

0

Roma dhe Torino do të përballen sonte nga ora 18:00, në Olimpico, në kuadër të xhiros së 25 të Serie A.

E përditshmja sportive italiane, TuttoSport, ka publikuar fonacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Arlind Ajeti nuk pritet të luajë nga minuta e parë në këtë takim, përcjell Gazeta  Express.

Mbrojtësi shqiptar nuk është mirë fizikisht, dhe për këtë trajneri serb, Sinisa Mihalovic do ta inkuadroj De Silvestrin para Ajetit. /Express/

Formacionet e mundshme 

Roma (3-4-2-1): Szczesny; Manolas, Fazio, Juan Jesus; Peres, De Rossi, Paredes, Emerson; Salah, Nainggolan; Dzeko

Torino (4-3-3): Hart; Zappacosta, De Silvestri, Moretti, Barreca; Benassi, Lukic, Baselli; Iago Falque, Belotti, Ljajic

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »