Labit i shkon nipi i vogël për vizitë në dyqanin e tij, shikoni si reagon ai

0

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, mjaftë aktiv është edhe Labi e sidomos tani pas hapjes së dyqanit të tij të rrobave.

E sot përmes një postimi ai ka treguar se i ka shkuar nipi për vizitë.

Një moment të tillë, s’kishte si të mos e ndante me ndjekësit e tij./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »