Labi si trim te dentisti

0

Fëmijët zakonisht kanë shumë frikë nga stomatologu, bile disa sosh edhe kanë fobi prej tyre.

Labi 1

E, jo veç fëmijët i frikësohen shkuarjes tek mjeku i dhëmbëve, shpesh edhe të rriturit ngurrojnë e besa e kanë një dozë frike. Por, jo edhe Labinot Tahiri – Labi.

Këngëtari këto ditë po i rregullon dhëmbët dhe tregon se po ndihet shumë pozitivisht gjatë këtij procesi./Indeksonline/

Labi2

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com