Kylie Jenner e dëshmon se është nëna më seksi

0

Bukuroshja së fundi është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë vajzën Stormi, shkruan lajmi.net.

Kylie ka arritur që për pak javë t’i kthejë linjat perfekte trupore dhe tashmë i ekspozon në çdo paraqitje të saj publike.

Në imazhin e fundit që ndau me ndjekësit në rrjete sociale, Kylie ishte veshur në të zeza, veshje që i vinte në pah format trupore.

Ajo ka marrë miliona pëlqime mbi këtë imazh, kurse komentet ishin përplot me komplimente për fizikun e saj. /Lajmi.net/

“I could buy designer but this @FashionNova fit”

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »