Ky është urimi më i mirë që Çiljeta ka marrë për ditëlindje (Foto)
09:56 | 11 Shkurt 2015

Nuk ka shumë ditë që Çiljeta ka festuar ditëlindjen e saj, me ç’rast mori shumë dhurata e urime nga familjarët, miqtë dhe simpatizuesit e saj. Cili Por është një urim që asaj i ka lënë shumë përshtypje. Një fans i saj modifikoi një foto ku Çili është në një pozicion mjaftë seksi të cilës ja kishte lënë një shkrim urues ‘urime edhe 100 vjeç’. Interesantja në këtë foto është se si është formuar numri 100. Për formimin e tij, ka kryer punë edhe gjoksi i këngëtares, para të cilit ishte numri 1 ndërsa dy 00 ishte gjoksi i saj. E ky veprim i ka pëlqyer tej mase asaj dhe ka thënë se kushdo që e ka bërë është njësh fare. urimi i cilit
Françeska Jaçe