Ky është ndryshimi që Baby G ka bërë në pamjen e saj (Foto)

0

I pëlqejnë ndryshimet.

Këngëtarja Baby G ka publikuar një fotografi në Instagram, foto kjo e shkëputur nga seti i ri që ka realizuar, shkruan lajmi.net.

Përpos pamjes seksi edhe pse me veshje sportive, në këtë foto vërehet edhe një detaj: Baby G ka ngjyrosur flokët dhe i ka bërë ngjyrë të kaltër.

Epo ky guxim i saj i është shpërblyer pasi po i shkon shumë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »