Ky është ndryshimi që Baby G ka bërë në pamjen e saj (Foto)
14:15 | 28 Prill 2017

I pëlqejnë ndryshimet.

Këngëtarja Baby G ka publikuar një fotografi në Instagram, foto kjo e shkëputur nga seti i ri që ka realizuar, shkruan lajmi.net. Përpos pamjes seksi edhe pse me veshje sportive, në këtë foto vërehet edhe një detaj: Baby G ka ngjyrosur flokët dhe i ka bërë ngjyrë të kaltër. Epo ky guxim i saj i është shpërblyer pasi po i shkon shumë.
Rashel Kolaneci