Ky është mesazhi i Ronela Hajati për mosmirënjohësit

0

Po thuajse të gjithë njerëzit nuk i pëlqejnë njerëzit të cilët janë servilë, mosmirënjohës, tradhtarë dhe gënjeshtarë.

Ronela

Ndër këta njerëz është edhe këngëtarja Ronela Hajati. Ajo ka vendosur një fotografi në Instagram që është pjesë e fotosetit e saj më të ri, shihet se si ua ka ngreh gishtin e mesit të gjithëve atyre që futen në kategoritë e lartpërmendur.

Madje, Ronela ka thënë se ky gjest është më i pakti që mund të bëj për ta. Nuk dihet cilat janë arsyet që e kanë detyruar këngëtaren që të bëjë këtë gjë

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »